Pirometry, TFI 550
Treść:
1
Numer produktu:
6238001
Informacje dot. produktu "Pirometry, TFI 550"
Dodatkowe złącze SMP do sond temp. NiCr-Ni.
Sondy należy zamawiać osobno.
- Rozdzielczość D:S = 30:1
- Podwójny laser
- Gniazdo do sond temp. NiCr-Ni do mierzenia temp. sondą penetracyjną
- Alarm podczas przekroczenia temp. min./maks.
- Fabryczny certyfikat kalibracji
- Rozdzielczość: 0,1 °C (od -9,9 do 199,9 °C, w innych warunkach 1 °C)
Sondy należy zamawiać osobno.
| Accuracy infra-red Number: | 2 °C |
|---|---|
| Baterii/akumulatora: | 2 x AAA |
| Ciężar: | 180 g |
| Dokładność podczerwieni: | ±2 °C (-18 ... 23 °C) |
| Głębokość: | 121 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 20 |
| Liczba baterii/akumulatorów wymiennych: | 2 |
| Maks. temperatura podczerwieni: | 550 °C |
| Max. temp. infra-red accuracy Number: | 23 °C |
| Min. temp. infra-red accuracy Number: | -18 °C |
| Min. temperatura podczerwieni: | -60 °C |
| Numer artykułu producenta: | 1340-1786 |
| Oznaczenie ANSI: | AAA |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Bateria |
| Szerokość: | 46 mm |
| Temperatura podczerwieni: | -60 ... 550 °C |
| Typ: | TFI 550 |
| UNSPSC: | 41112224 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 46 x 121 x 195 mm |
| Wysokość: | 195 mm |