Pirometry, Slim Flash
Treść:
1
Numer produktu:
9851998
Informacje dot. produktu "Pirometry, Slim Flash"
Termometry na podczerwień do bezdotykowego pomiaru temp. Czas reakcji 1 s. Zakres pomiaru: -33 do 199°C, dokładność ±2°C lub 2%, z baterią CR2032.
| Baterii/akumulatora: | 1 x 3 V, CR2032, Litowe |
|---|---|
| Ciężar: | 28 g |
| Głębokość: | 36 mm |
| Liczba baterii/akumulatorów wymiennych: | 1 |
| Maks. napięcie baterii/akumulatora: | 3 V |
| Maks. temperatura podczerwieni: | 199 °C |
| Min. temperatura podczerwieni: | -33 °C |
| Numer artykułu producenta: | 31.1128 |
| Oznaczenie IEC: | CR2032 |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Bateria |
| System elektrochemiczny: | Litowe |
| Szerokość: | 12 mm |
| Temperatura podczerwieni: | -33 ... 199 °C |
| Typ: | Slim Flash |
| UNSPSC: | 41112224 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 12 x 36 x 91 mm |
| Wysokość: | 91 mm |