Pirometry, ScanTemp 450
Treść:
1
Numer produktu:
6282032
Informacje dot. produktu "Pirometry, ScanTemp 450"
Termometry na podczerwień z celownikiem laserowym. Do szybkiego, łatwego i bezpiecznego pomiaru temp. powierzchni.
| Specyfikacja | |
| Zakres temp.: | -60 °C ... 500 °C |
| Dokładność: | ± 2 % pomiaru lub 2°C |
| Wym. (dł. x szer. x wys.): | 42 x 82 x 182 mm |
| Ciężar: | 164 g |
| Zasilanie: | 2 x 1,5 V AAA |
| Baterii/akumulatora: | 2 x 1.5 V, AAA |
|---|---|
| Ciężar: | 164 g |
| Głębokość: | 42 mm |
| Liczba baterii/akumulatorów wymiennych: | 2 |
| Maks. napięcie baterii/akumulatora: | 1.5 V |
| Maks. temperatura podczerwieni: | 500 °C |
| Min. temperatura podczerwieni: | -60 °C |
| Numer artykułu producenta: | 31.1137.10 |
| Oznaczenie ANSI: | AAA |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Bateria |
| Szerokość: | 82 mm |
| Temperatura podczerwieni: | -60 ... 500 °C |
| Typ: | ScanTemp 450 |
| UNSPSC: | 41112224 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 82 x 42 x 182 mm |
| Wysokość: | 182 mm |