Pirometry, ScanTemp 410
Treść:
1
Numer produktu:
9851919
Informacje dot. produktu "Pirometry, ScanTemp 410"
Termometry na podczerwień z celownikiem laserowym. Do szybkiego, łatwego i bezpiecznego pomiaru temp. powierzchni. Łatwe w obsłudze: wystarczy nacelować, przycisnąć przycisk i odczytać wynik pomiaru z dużego, podświetlanego ekranu.
| Specyfikacja | |
| Zakres temp.: | -60 do 500°C |
| Dokładność: | -33 do 500°C, ± 2 % pomiaru lub 2°C |
| Czas odpowiedzi: | 0,5 s |
| Czułość spektralna: | 7 do 18 µm |
| Temp. pracy: | 0 do 50°C |
| Rozdzielczość optyczna: | 11:1 |
| Laser: | Punktowy |
| Wym. (dł. x szer. x wys.) | 175 x 39 x 79 mm |
| Ciężar: | 300 g (z opakowaniem) |
| Zasilanie: | 2 x 1,5 V AAA |
| Baterii/akumulatora: | 2 x 1.5 V, AAA |
|---|---|
| Ciężar: | 143 g |
| Głębokość: | 40 mm |
| Liczba baterii/akumulatorów wymiennych: | 2 |
| Maks. napięcie baterii/akumulatora: | 1.5 V |
| Maks. temperatura podczerwieni: | 500 °C |
| Min. temperatura podczerwieni: | -60 °C |
| Numer artykułu producenta: | 31.1115 |
| Oznaczenie ANSI: | AAA |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Bateria |
| Szerokość: | 72 mm |
| Temperatura podczerwieni: | -60 ... 500 °C |
| Typ: | ScanTemp 410 |
| UNSPSC: | 41112224 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 72 x 40 x 174 mm |
| Wysokość: | 174 mm |