Pirometry, ScanTemp 385
Treść:
1
Numer produktu:
9851996
Informacje dot. produktu "Pirometry, ScanTemp 385"
Termometry na podczerwień z celownikiem laserowym. Krótki czas odpowiedzi oraz bezdotykowy pomiar jest główną zaletą. Do szybkiego, łatwego i bezpiecznego pomiaru temp. powierzchni. Łatwe w obsłudze: wystarczy nacelować, przycisnąć przycisk i odczytać wynik pomiaru. Idealne do zastosowań takich jak pomiar temp.:
- Części ruchomych
- Powierzchni obracających się, przekładni i silników
- Elementów instalacji elektrycznych i elektronicznych
- Świeżo malowanych powierzchni
- Produktów spożywczych i substancji żrących
| Specyfikacja | |
| Zakres temp.: | -35°C ... 365°C |
| Dokładność: | ±2% pomiaru lub 2°C, uwzględniana jest wyższa wartość |
| Czas pomiaru: | 1 sek |
| Czułość spektralna: | 6 ... 14 µm |
| Temp. pracy: | 0 ... 50°C |
| Rozdzielczość optyczna: | 12:1 |
| Laser: | Punktowy |
| Wym. (dł. x szer. x wys.): | 147,9 x 112,6 x 41,4 mm |
| Ciężar: | 150 g (z opakowaniem) |
| Zasilanie: | 2 x 1,5 V AAA |
| Baterii/akumulatora: | 2 x 1.5 V, AAA |
|---|---|
| Ciężar: | 113 g |
| Głębokość: | 147.9 mm |
| Liczba baterii/akumulatorów wymiennych: | 2 |
| Maks. napięcie baterii/akumulatora: | 1.5 V |
| Maks. temperatura podczerwieni: | 365 °C |
| Min. temperatura podczerwieni: | -35 °C |
| Numer artykułu producenta: | 5020-0385 |
| Oznaczenie ANSI: | AAA |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Bateria |
| Szerokość: | 112.6 mm |
| Temperatura podczerwieni: | -35 ... 365 °C |
| Typ: | ScanTemp 385 |
| UNSPSC: | 41112224 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 112.6 x 147.9 x 41.4 mm |
| Wysokość: | 41.4 mm |