Pirometry, FLASH PEN
Treść:
1
Numer produktu:
6253597
Informacje dot. produktu "Pirometry, FLASH PEN"
Termometry na podczerwień do bezdotykowego pomiaru temp. Czas reakcji 1 s, dokładność ±2°C lub 2%, z baterią LR44.
| Baterii/akumulatora: | 2 x LR44 |
|---|---|
| Ciężar: | 36 g |
| Głębokość: | 87 mm |
| Liczba baterii/akumulatorów wymiennych: | 2 |
| Maks. temperatura podczerwieni: | 220 °C |
| Min. temperatura podczerwieni: | -33 °C |
| Numer artykułu producenta: | 31.1125 |
| Oznaczenie IEC: | LR44 |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Bateria |
| Szerokość: | 19 mm |
| Temperatura podczerwieni: | -33 ... 220 °C |
| Typ: | FLASH PEN |
| UNSPSC: | 41112224 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 19 x 87 x 15 mm |
| Wysokość: | 15 mm |