Pipety wielomiarowe, szkło sodowe, klasa AS, niebieska podziałka, typ 3
Treść:
10
Numer produktu:
4672377
Informacje dot. produktu "Pipety wielomiarowe, szkło sodowe, klasa AS, niebieska podziałka, typ 3"
Szkło sodowe. Zgodne z normami DIN EN ISO 835, DIN 12699. Wzorcowane na wylew (TD, Ex). Zgodność poświadczona certyfikatem. Z nadrukowanym oznaczeniem serii. Podziałka i napisy wykonane trwałą, niebieską emalią.
| Długość: | 360 mm |
|---|---|
| Klasa dokładności: | AS |
| Materiał: | Szkło |
| Numer artykułu producenta: | 021.01.001 VE=10 |
| Podziałka: | 0.01 ml |
| Pojemność nominalna: | 1 ml |
| Stopniowanie kolorów: | Niebieski |
| Tolerancja: | 0,007 ±·ml |
| Typ pipety wielomiarowej: | Typ 3 |
| UNSPSC: | 41121510 |
| Wzorzec: | DIN EN ISO 835, DIN 12699 |