Pipety wielomiarowe, PS
Treść:
1
Numer produktu:
7510204
Informacje dot. produktu "Pipety wielomiarowe, PS"
Jednorazowe pipety wielomiarowe, niesterylne, przezroczyste. Z oznaczeniem kolorystycznym i filtrem z waty.
| Długość: | 272 mm |
|---|---|
| Materiał: | PS |
| Numer artykułu producenta: | 160119 |
| Podziałka: | 0.01 ml |
| Pojemność nominalna: | 1 ml |
| Sterylny: | Nie |
| UNSPSC: | 41121510 |
| Z końcówką zatkaną watą: | Tak |