Pipety wielomiarowe, PS, sterylne
Treść:
1
Numer produktu:
6234578
Informacje dot. produktu "Pipety wielomiarowe, PS, sterylne"
Jednorazowe pipety wielomiarowe, indywidualne sterylne opakowanie, wolne od pirogenów, przejrzyste. Z oznaczeniem kolorystycznym i filtrem z waty.
| Długość: | 272 mm |
|---|---|
| Materiał: | PS |
| Numer artykułu producenta: | 160210 |
| Podziałka: | 0.01 ml |
| Pojemność nominalna: | 2 ml |
| Sterylny: | Tak |
| UNSPSC: | 41121510 |
| Z końcówką zatkaną watą: | Tak |