Pipety serologiczne LLG, PS, sterylne
Treść:
500
Numer produktu:
9380440
Informacje dot. produktu "Pipety serologiczne LLG, PS, sterylne"
Pipety Serologiczne LLG przeznaczone są do sterylnych aplikacji serologicznych oraz hodowli komórkowych. Wyraźnie oznaczona podziałka ułatwia odmierzanie pożądanej objętości i dozowanie płynów. Wszystkie pipety serologiczne LLG posiadają zatyczkę, są sterylne, apirogenne oraz mają zwiększoną pojemność dzięki przedłużonej podziałce.
Wyłącznie do celów badawczo-rozwojowych.
- Pipety o poj. 1 ml, 5 ml, 10 ml, 25 ml oraz 50 ml posiadają nadrukowaną, dwukierunkową podziałkę w celu ułatwienia precyzyjnego dozowania
- Wyposażone w kolorowe pierścienie, ułatwiające szybką identyfikację pojemności
- Pakowane indywidualnie w łatwe do otworzenia opakowania typu tw. sztuczne/papier, do zrywania
- Dostępna również jako pipeta krótka (5 ml, 10 ml i 25 ml) lub pipeta szerokootworowa (10 ml).
Wyłącznie do celów badawczo-rozwojowych.
| Długość: | 269 mm |
|---|---|
| Materiał: | PS |
| Numer artykułu producenta: | 9380440 |
| Podziałka: | 0.01 ml |
| Pojemność nominalna: | 1 ml |
| Sterylny: | Tak |
| Stopniowanie kolorów: | Żółty |
| UNSPSC: | 41121510 |
| Zakończenie do: | -0.3 ml |