Pipety elektroniczne, Pakiet startowy Acura® electro XS 926 / 936
Treść:
1
Numer produktu:
4684662
Informacje dot. produktu "Pipety elektroniczne, Pakiet startowy Acura® electro XS 926 / 936"
Podczas pierwszego zakupu pipet Acura® electro zaleca się wybór pakietu startowego. Każdy taki pakiet zawiera: jedną pipetę elektroniczną, certyfikat kontroli jakości QC, instrukcję obsługi, statyw z funkcją ładowania, zasilacz, zapasowy akumulator, próbki końcówek Qualitix®. Kolejne kupowane pipety można ładować na posiadanym statywie.
Dostawa obejmuje:
Pipetę elektroniczną z baterią 4,8V, zapasowy akumulator, statyw z funkcją ładowania, zasilacz, instrukcję obsługi i certyfikat QC, próbki końcówek do pipet Qualitix®, smar silikonowy.
Dostawa obejmuje:
Pipetę elektroniczną z baterią 4,8V, zapasowy akumulator, statyw z funkcją ładowania, zasilacz, instrukcję obsługi i certyfikat QC, próbki końcówek do pipet Qualitix®, smar silikonowy.
| Baterii/akumulatora: | 4.8 V, NiMH |
|---|---|
| Dokładność: | 0,9 ± R% |
| Liczba kanałów: | 1 |
| Maks. Napięcie: | 240 V |
| Maks. napięcie baterii/akumulatora: | 4.8 V |
| Maks. pojemność: | 2 µl |
| Min. Napięcie: | 100 V |
| Min. pojemność: | 0.1 µl |
| Na końcówki: | Ultra 10 |
| Numer artykułu producenta: | 926.0002G |
| Podziałka: | 0.01 µl |
| Pojemność: | 0.1 ... 2 µl |
| Precyzja: | 0,8 ≤·VK% |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Akumulator |
| System elektrochemiczny: | NiMH |
| Typ wtyczki: | UK |
| UNSPSC: | 41121504 |
| Zasilanie: | 100 ... 240 V |