Pipety LLG-wielomiarowe, szkło sodowe, klasa AS, typ 3
Treść:
10
Numer produktu:
6272205
Informacje dot. produktu "Pipety LLG-wielomiarowe, szkło sodowe, klasa AS, typ 3"
- DIN EN ISO 835, DIN 12699
- Certyfikat zgodności
- Z identyfikacją daty serii
- Wzorcowane na wylew (EX)
- Oznaczenia i podziałki w trwałej niebieskiej emalii
| Długość: | 450 mm |
|---|---|
| Klasa dokładności: | AS |
| Materiał: | Szkło |
| Numer artykułu producenta: | 6272205 |
| Podziałka: | 0.1 ml |
| Pojemność nominalna: | 25 ml |
| Stopniowanie kolorów: | Niebieski |
| Tolerancja: | 0,1 ±·ml |
| Typ pipety wielomiarowej: | Typ 3 |
| UNSPSC: | 41121510 |
| Wzorzec: | DIN EN ISO 835, DIN 12699 |