Opis pipeo®
Treść:
1
Numer produktu:
9288210
Informacje dot. produktu "Opis pipeo®"
| Ciężar: | 190 g |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Maks. Napięcie: | 240 V |
| Maks. pojemność: | 200 ml |
| Min. Napięcie: | 100 V |
| Min. pojemność: | 0.1 ml |
| Numer artykułu producenta: | 1631500 |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Akumulator |
| Typ wtyczki: | UE/UK/US/AUS |
| UNSPSC: | 41121514 |
| Zasilanie: | 100 ... 240 V, 50/60 Hz |