: Pipetting aid Macroman® with EU plug
Treść:
1
Numer produktu:
4665903
Informacje dot. produktu ": Pipetting aid Macroman® with EU plug"
| Ciężar: | 205 g |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Gwarancja: | 1 rok |
| Maks. Napięcie: | 240 V |
| Maks. pojemność: | 100 ml |
| Min. Napięcie: | 100 V |
| Min. pojemność: | 0.1 ml |
| Numer artykułu producenta: | F110120 |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe/akumulator |
| Zasilanie: | 100 ... 240 V, 50/60 Hz |