Pipetor S1
Treść:
1
Numer produktu:
9282447
Informacje dot. produktu "Pipetor S1"
Lekki, bezprzewodowy pipetor, który umożliwia dłuższe i niemęczące pipetowanie. Do stosowania z pipetami serologicznymi z podziałką i miarowymi wykonanymi ze szkła lub tworzywa sztucznego. Oddzielne sterowanie prędkością zaciągania i dozowania pozwala na precyzyjną kontrolę prędkości pipetowania i zmniejsza ryzyko nadmiernego pipetowania w przypadku mniejszych pipet i objętości.
Zakres dostawy: Pipetor S1, uniwersalna ładowarka, statyw stołowy, uchwyt do montażu na ścianie, tacka na pipety 1 ml, instrukcja obsługi i karta gwarancyjna
- Osobne przełączniki do zaciągania i dozowania
- Duży podświetlany wyświetlacz LCD ze wskazaniem pozostałego czasu pracy baterii i ustawień prędkości
- 8 poziomów prędkości
- Funkcja szybkiego ładowania (pełne naładowanie po 3 godzinach)
- Indywidualne pole etykietowania
- Możliwość montażu na ścianie lub na stoliku
- Z adapterem do pipet do stosowania pipet 1 ml
Zakres dostawy: Pipetor S1, uniwersalna ładowarka, statyw stołowy, uchwyt do montażu na ścianie, tacka na pipety 1 ml, instrukcja obsługi i karta gwarancyjna
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
|---|---|
| Kolor: | Niebieski |
| Maks. Napięcie: | 240 V |
| Maks. pojemność: | 100 ml |
| Min. Napięcie: | 100 V |
| Min. pojemność: | 1 ml |
| Numer artykułu producenta: | 9521 |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Akumulator |
| Zasilanie: | 100 ... 240 V, 50/60 Hz |