Pipeta wielokrotnego użytku HandyStep® touch S, wraz ze statywem ładującym
Treść:
1
Numer produktu:
6275958
Informacje dot. produktu "Pipeta wielokrotnego użytku HandyStep® touch S, wraz ze statywem ładującym"
Dozownik strzykawkowy z kolorowym wyświetlaczem dotykowym i automatycznym rozpoznawaniem rozmiaru końcówki. Automatyczne rozpoznawanie rozmiaru końcówki PD-Tips II, z opatentowanym kodowaniem na tłoku, automatycznie wyświetla rozmiar końcówki po jej włożeniu. Po włożeniu nowej końcówki PD-Tips II o tym samym rozmiarze zachowane są wszystkie ustawienia urządzenia.
Zakres dostawy:
Pipeta powtarzalna, statyw ładujący, uniwersalny zasilacz sieciowy (dla Europy, Wielkiej Brytanii, USA, Japonii, Australii i Nowej Zelandii), akumulator litowo-jonowy, kabel USB typu C, uchwyt do montażu na półce/stojaku, próbka PD-Tips II, instrukcja obsługi, certyfikat wydajności
- Dozowanie wielokrotne, dozowanie automatyczne, pipetowanie, ulubione, dozowanie sekwencyjne, wielokrotne aspiracje i miareczkowanie
- Obsługa za pomocą ekranu dotykowego z intuicyjnym menu i zintegrowaną funkcją pomocy
- Ważne funkcje i parametry widoczne na pierwszy rzut oka
- Automatyczny wyrzut końcówki po naciśnięciu przycisku
- Ergonomicznie rozmieszczony przycisk STEP
- Zmienna regulacja objętości od 1,0 µl do 50 ml
- Złącze USB-C do szybkiego ładowania za pomocą kabla
- Ładowanie indukcyjne z opcjonalną podstawką ładującą
- Można również używać kompatybilnych końcówek innych firm
Zakres dostawy:
Pipeta powtarzalna, statyw ładujący, uniwersalny zasilacz sieciowy (dla Europy, Wielkiej Brytanii, USA, Japonii, Australii i Nowej Zelandii), akumulator litowo-jonowy, kabel USB typu C, uchwyt do montażu na półce/stojaku, próbka PD-Tips II, instrukcja obsługi, certyfikat wydajności
| Baterii/akumulatora: | 3.7 V, Li Ion |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Maks. Napięcie: | 240 V |
| Maks. napięcie baterii/akumulatora: | 3.7 V |
| Maks. pojemność: | 50000 µl |
| Min. Napięcie: | 100 V |
| Min. pojemność: | 1 µl |
| Numer artykułu producenta: | 705211 |
| Pojemność: | 1 ... 50,000 µl |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe/akumulator |
| System elektrochemiczny: | Li Ion |
| Zasilanie: | 100 ... 240 V, 50/60 Hz |
| Z cyfrowym sterowaniem: | Tak |