Pipeta miarowa, serologiczna, szkło sodowo-wapniowe AR®, klasa B
Treść:
1
Numer produktu:
6225601
Informacje dot. produktu "Pipeta miarowa, serologiczna, szkło sodowo-wapniowe AR®, klasa B"
Trwała podziałka z brązowym tuszem dyfuzyjnym ze srebrnym połyskiem, szeroki otwór. Do serologii. Szeroka końcówka, zero na górze. Ze standardową zatyczką bawełnianą od obj. 5 ml.
| Długość: | 360 mm |
|---|---|
| Klasa dokładności: | B |
| Materiał: | Szkło sodowo-wapniowe |
| Numer artykułu producenta: | 1000841 |
| Podziałka: | 0.02 ml |
| Pojemność nominalna: | 2 ml |
| Stopniowanie kolorów: | Brązowy |
| Tolerancja: | 0,015 ±·ml |
| UNSPSC: | 41121510 |
| Z końcówką zatkaną watą: | Nie |