Pionowe mini-rotatory, RotoFlex™ Plus
Cole-Parmer Instrument
Treść:
1
Numer produktu:
6281561
Informacje dot. produktu "Pionowe mini-rotatory, RotoFlex™ Plus"
Prosty rotator nastołowy, idealny do licznych zastosowań laboratoryjnych, włącznie z oczyszczaniem DNA, hybrydyzacją lub mieszaniem próbek. Sterowany cyfrowo z trybem oscylacyjnym, aby zwiększyć wydajność mieszania. Rotator do probówek od 0,5 do 50 ml. Uchwyty trzymające probówki w zestawie.
Cechy:
Cechy:
- Obrót o 360°, regulowany kąt od 0 do 90°
- Prędkość: od 10 do 40 obr./min, regulowana
- Do probówek od 0,5 do 50 ml, wymienne stojaki na probówki
- Do użytku w chłodni lub w inkubatorze (od 4°C do 60°C)
| Dopuszczalna temperatura otoczenia: | 4 ... 60 °C |
|---|---|
| Kąt nachylenia: | 0 ... 90 ° |
| Maks. Kąt nachylenia: | 90 ° |
| Maks. Napięcie: | 220 V |
| Maks. dopuszczalna temperatura otoczenia: | 60 °C |
| Maks. prędkość: | 40 1/min |
| Min. dopuszczalna temperatura otoczenia: | 4 °C |
| Min. kąt nachylenia: | 0 ° |
| Numer artykułu producenta: | 04397-41 |
| Prędkość: | 10 ... 40 1/min |
| Prędkość minimalna: | 10 1/min |
| Rodzaj ruchu: | Obracający się |
| Typ: | RotoFlex™ Plus |
| UNSPSC: | 41103810 |
| Wyświetlacz: | Cyfrowy |
| Zasilanie: | 220 V |