Piknometry, kalibrowane za pomocą termometru
Treść:
1
Numer produktu:
7910190
Informacje dot. produktu "Piknometry, kalibrowane za pomocą termometru"
Do piknometrów dołączony jest termometr o zakresie skali od 10°C do 40°C, ze skalą 0,5°C.
- Norma ISO 3507
- Skalibrowany na wlew (0,001 ml)
- Objętość netto jest wygrawerowana na piknometrze
- Korpus i korek posiadają ten sam numer kodu identyfikacyjnego
- Korek z doskonale wypolerowanymi górnymi i dolnymi końcami
- Napisy są nadrukowane niebieską emalią
| Maks. Temperatura: | 40 °C |
|---|---|
| Numer artykułu producenta: | 023.03.005 |
| Podziałka Termometr: | 0.5 |
| Pojemność nominalna: | 5 ml |
| Regulacja: | Tak |
| Temperatura: | 10 ... 40 °C |
| Temperatura min.: | 10 °C |
| UNSPSC: | 41103316 |
| Wzorzec: | ISO-Norm 3507 |
| Z termometrem: | Tak |