Pierścienie obciążające, kształt litery C, ołów
Treść:
1
Numer produktu:
4675027
Informacje dot. produktu "Pierścienie obciążające, kształt litery C, ołów"
Ołowiane pierścienie do stabilizacji naczyń w łaźni wodnej. Pokryte zielonym winylem Vikem® w celu ochrony naczyń szklanych.
| Ciężar: | 681 g |
|---|---|
| Dla kolb: | 500 ... 2000 ml |
| Kolor: | Zielony |
| Kształt (pierścienie obciążające): | Kształt C |
| Materiał: | Ołów |
| Materiał powłoki: | PVC |
| Numer artykułu producenta: | F18308-2000 |
| Ø wewnętrzna: | 61 mm |
| Ø zewnętrzna: | 97 mm |