Piece rurowe
Treść:
1
Numer produktu:
4660555
Informacje dot. produktu "Piece rurowe"
Kompaktowe piece rurowe ze zintegrowanym układem sterowania mogą być uniwersalnie stosowane w wielu procesach. Wyposażone w standardową rurę roboczą z materiału C 530 i dwie zatyczki z włókna ceramicznego. Piece te mają najlepszy stosunek ceny do wydajności.
Opcjonalnie:
- Tmax 1200°C lub 1300°C
- Konstrukcja jednoprzestrzenna w standardzie
- Obudowa o podwójnych ścianach wykonana z blachy z teksturowanej stali nierdzewnej
- Zewnętrzna średnica rury od 50 do 170 mm, ogrzewana na długości od 250 do 1000 mm
- Rura robocza z materiału C 530, w tym dwie zatyczki z włókna ceramicznego jako wyposażenie standardowe
- Przekaźniki półprzewodnikowe zapewniają cichą pracę
- Dostępne warianty kontrolerów B 510, C 550 i P 580 (trójstrefowe) z regulowaną rampą i czasem podtrzymania
- Standardowe zasilanie 400 V 3/N/PE 50/60 Hz (R 50/250 und R 50/500: 220 V, 1/N/PE, 50/60 Hz)
Opcjonalnie:
- Ogranicznik temperatury z regulowaną temperaturą wyłącznia dla klasy ochrony termicznej 2 zgodnie z EN 60519-2 jako ogranicznik temperatury do ochrony pieca i wsadu
- Kontrola ładowania z pomiarem temperatury w rurze roboczej i w komorze pieca na zewnątrz rury
- Konstrukcja trójstrefowa (długość ogrzewana od 500 mm)
- Rury robocze
- Zestawy do zasilania gazem obojętnym i pracy pod próżnią
- Sterowanie procesem i dokumentacja z pakietem oprogramowania VCD
| Długość probówki: | 700 mm |
|---|---|
| Głębokość: | 340 mm |
| Maks. Temperatura: | 1200 °C |
| Maks. Ø zewn. rury: | 50 mm |
| Moc znamionowa: | 2.3 W |
| Numer artykułu producenta: | R-252W2AN3 |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość: | 670 mm |
| Typ: | R 50/500/12/P580 |
| UNSPSC: | 40101805 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 670 x 340 x 508 mm |
| Wysokość: | 508 mm |