Piece rurowe z podstawką
Treść:
1
Numer produktu:
4675222
Informacje dot. produktu "Piece rurowe z podstawką"
Kompaktowe piece rurowe są stosowane, gdy doświadczenia laboratoryjne muszą być przeprowadzane poziomo, pionowo lub pod określonymi kątami. Możliwość konfigurowania kąta nachylenia i wysokości roboczej oraz ich zwarta konstrukcja sprawiają, że piece rurowe nadają się również do integracji z istniejącymi systemami technologicznymi.
- Praca pionowa lub pozioma może być dowolnie regulowana
- Swobodna regulacja wysokości roboczej
- Rura robocza wykonana z ceramiki C 530
- Układ sterowania zintegrowany w podstawie pieca
- NTLog Basic do kontrolera Nabertherm: zapis danych procesowych za pomocą USB
- Wyposażony w sterownik programowalny B 510 (z panelem dotykowym, 5 programów po 4 segmenty), opcjonalnie dostępny ze sterownikiem C 550 (z panelem dotykowym, 10 programów po 20 segmentów)
| Specyfikacja | |
| Pobór mocy: | 1800 W |
| Zasilanie: | 230 V, 1/N/PE, 50/60 Hz |
| Ciężar: | 45 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Długość probówki: | 360 mm |
| Głębokość: | 475 mm |
| Maks. Napięcie: | 230 V·1/N/PE |
| Maks. Temperatura: | 1500 °C |
| Maks. Ø zewn. rury: | 30 mm |
| Moc znamionowa: | 1800 W |
| Numer artykułu producenta: | RT332LAN |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość: | 445 mm |
| Typ: | RT 30-200/15/B510 |
| UNSPSC: | 40101805 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 445 x 475 x 740 mm |
| Wysokość: | 740 mm |
| Zasilanie: | 230 V·1/N/PE, 50/60 Hz |