Piece muflowe SNOL 10/1300 do 1300 °C, regulator Omron E5CC-T
Treść:
1
Numer produktu:
4686935
Informacje dot. produktu "Piece muflowe SNOL 10/1300 do 1300 °C, regulator Omron E5CC-T"
Piece muflowe z komorami izolowanymi włóknem i ceramicznymi płytami grzejnymi. Przeznaczone do obróbki termicznej w przemyśle, nauce i medycynie.
- W zależności od modelu drzwi otwierane na bok, do góry lub na dół
- Obudowa zewnętrzna z blachy lakierowanej proszkowo
- Ceramiczna płyta dolna
- Panel sterowania w dolnej części pieca
- Łącznie z wyłącznikiem bezpieczeństwa drzwi
- Szybki czas nagrzewania
- Dobra stabilność i rozkład temperatury
- Niskie zużycie prądu
- Z regulatorem temperatury Omron E5CC-T: programowalny regulator PID z 8 programami i 32 segmentami programowania
| Ciężar: | 38 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50 Hz |
| Głębokość wewnętrzna: | 335 mm |
| Głębokość zewnętrzna: | 710 mm |
| Maks. Napięcie: | 230 V |
| Maks. Temperatura: | 1300 °C |
| Moc znamionowa: | 2400 W |
| Numer artykułu producenta: | ALSM012F001827 |
| Otwarcie drzwi: | W lewo |
| Pojemność nominalna: | 10 l |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość wewnętrzna: | 190 mm |
| Szerokość zewnętrzna: | 500 mm |
| Typ: | SNOL 10/1300 LSM01 |
| Typ wtyczki: | UE |
| UNSPSC: | 40101805 |
| Wymiary wewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 190 x 335 x 170 mm |
| Wymiary zewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 500 x 710 x 560 mm |
| Wysokość wewnętrzna: | 170 mm |
| Wysokość zewnętrzna: | 560 mm |
| Zasilanie: | 230 V, 50 Hz |