Piece komorowe do spopielania do 1300 °C
Treść:
1
Numer produktu:
4669233
Informacje dot. produktu "Piece komorowe do spopielania do 1300 °C"
Piece do spopielania z komorą muflową wykonaną z włókien ceramicznych i kominem spalinowym. Odpowiednie do zastosowań w przemyśle, nauce i medycynie.
Piece do spopielania z komorą muflową wykonaną z włókien ceramicznych i kominem spalinowym. Odpowiednie do zastosowań w przemyśle, nauce i medycynie.
- W zależności od modelu drzwi otwierane na bok, do góry lub na dół
- Obudowa zewnętrzna wykonana z blachy malowanej proszkowo
- Komin spalinowy z wentylatorem
- Panel sterowania w dolnej części pieca
- Włącznik bezpieczeństwa drzwi
- Szybki czas nagrzewania
- Dobra stabilność i rozkład temperatury
- Niski pobór mocy
- W zależności od modelu drzwi otwierane na bok, do góry lub na dół
- Obudowa zewnętrzna wykonana z blachy malowanej proszkowo
- Komin spalinowy z wentylatorem
- Panel sterowania w dolnej części pieca
- Włącznik bezpieczeństwa drzwi
- Szybki czas nagrzewania
- Dobra stabilność i rozkład temperatury
- Niski pobór mocy
| Ciężar: | 38 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50 Hz |
| Głębokość wewnętrzna: | 335 mm |
| Głębokość zewnętrzna: | 735 mm |
| Maks. Napięcie: | 230 V |
| Maks. Temperatura: | 1100 °C |
| Moc znamionowa: | 1800 W |
| Numer artykułu producenta: | ALHM012F021269 |
| Otwarcie drzwi: | W górę |
| Pojemność nominalna: | 13 l |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość wewnętrzna: | 220 mm |
| Szerokość zewnętrzna: | 505 mm |
| Typ: | SNOL 13/1100 LHM21 |
| Typ wtyczki: | UE |
| UNSPSC: | 40101805 |
| Wymiary wewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 220 x 335 x 170 mm |
| Wymiary zewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 505 x 735 x 555 mm |
| Wysokość wewnętrzna: | 170 mm |
| Wysokość zewnętrzna: | 555 mm |
| Zasilanie: | 230 V, 50 Hz |