Piece komorowe do spopielania do 1300 °C
Treść:
1
Numer produktu:
4669217
Informacje dot. produktu "Piece komorowe do spopielania do 1300 °C"
Piece do spopielania z komorą muflową wykonaną z włókien ceramicznych i kominem spalinowym. Odpowiednie do zastosowań w przemyśle, nauce i medycynie.
Piece do spopielania z komorą muflową wykonaną z włókien ceramicznych i kominem spalinowym. Odpowiednie do zastosowań w przemyśle, nauce i medycynie.
- W zależności od modelu drzwi otwierane na bok, do góry lub na dół
- Obudowa zewnętrzna wykonana z blachy malowanej proszkowo
- Komin spalinowy z wentylatorem
- Panel sterowania w dolnej części pieca
- Włącznik bezpieczeństwa drzwi
- Szybki czas nagrzewania
- Dobra stabilność i rozkład temperatury
- Niski pobór mocy
- W zależności od modelu drzwi otwierane na bok, do góry lub na dół
- Obudowa zewnętrzna wykonana z blachy malowanej proszkowo
- Komin spalinowy z wentylatorem
- Panel sterowania w dolnej części pieca
- Włącznik bezpieczeństwa drzwi
- Szybki czas nagrzewania
- Dobra stabilność i rozkład temperatury
- Niski pobór mocy
| Ciężar: | 75 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50 Hz |
| Głębokość wewnętrzna: | 495 mm |
| Głębokość zewnętrzna: | 940 mm |
| Maks. Napięcie: | 400 V·3P+N+E |
| Maks. Temperatura: | 1100 °C |
| Moc znamionowa: | 6000 W |
| Numer artykułu producenta: | ALHM0121021293 |
| Otwarcie drzwi: | W górę |
| Pojemność nominalna: | 39 l |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość wewnętrzna: | 320 mm |
| Szerokość zewnętrzna: | 655 mm |
| Typ: | SNOL 39/1100 LHM21 |
| Typ wtyczki: | CEE |
| UNSPSC: | 40101805 |
| Wymiary wewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 320 x 495 x 230 mm |
| Wymiary zewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 655 x 940 x 740 mm |
| Wysokość wewnętrzna: | 230 mm |
| Wysokość zewnętrzna: | 740 mm |
| Zasilanie: | 400 V·3P+N+E, 50 Hz |