Piece do szybkiego spalania
Treść:
1
Numer produktu:
9884140
Informacje dot. produktu "Piece do szybkiego spalania"
Do indywidualnego lub seryjnego spalania substancji stałych i cieczy. Górna platforma z 8 stanowiskami o śred. 34 mm, do porcelanowych tygli śred. do 50 mm. Górna platforma i obudowa ze stali nierdzewnej. Ze 120 min. zegarem z sygnalizacją dźwiękową po zakończeniu cyklu i oddzielny włącznik pracy ciągłej. Automatyczne zabezpieczenie wyłączające/włączające główne zasilanie w przypadku otwarcia/zamknięcia komory spalania. 1,5 m przewód zasilający z uziemieniem.
Typ SVR/E
Elektroniczna kontrola temp. z bezstopniową regulacją mocy grzania od 10 do 100%. Kompletne, gotowe do pracy.
Typ SVD 95
Z cyfrową regulacją i wyświetlaniem temperatury. Kompletne, gotowe do pracy.
Typ SVR/E
Elektroniczna kontrola temp. z bezstopniową regulacją mocy grzania od 10 do 100%. Kompletne, gotowe do pracy.
Typ SVD 95
Z cyfrową regulacją i wyświetlaniem temperatury. Kompletne, gotowe do pracy.
| Ciężar: | 8 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Głębokość: | 180 mm |
| Maks. Napięcie: | 230 V |
| Maks. Temperatura: | 950 °C |
| Moc cieplna: | 2500 W |
| Numer artykułu producenta: | SVR/E |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość: | 450 mm |
| Temperatura: | 950 °C |
| Typ: | SVR/E |
| Typ wtyczki: | UE |
| UNSPSC: | 40101800 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 450 x 180 x 310 mm |
| Wysokość: | 310 mm |
| Zasilanie: | 230 V, 50/60 Hz |