Piece TR do 300 °C
Treść:
1
Numer produktu:
4660522
Informacje dot. produktu "Piece TR do 300 °C"
Z maksymalną temperaturą pracy 300 °C i wymuszoną cyrkulacją powietrza piece serii TR uzyskują bardzo jednorodny rozkład temperatur. Mogą być używane w różnych aplikacjach, takich jak np. suszenie, sterylizacja i przechowywanie w podwyższonej temperaturze. Wykonana ze stali szlachetnej komora wewnętrzna jest łatwa do czyszczenia i odporna na korozję.
- Horyzontalne, wymuszone krążenie powietrza zapewnia równomierność temperatury lepszą niż ±5 °C
- Duży uchwyt do otwierania i zamykania drzwi
- Możliwość układania na wielu poziomach przy użyciu wyjmowanych tac (dane patrz tabela poniżej)
- Płynnie regulowany wywiew na tylnej ścianie jest ustawiany na ścianie przedniej
- Mikroprocesor PID zapewnia autodiagnozę problemów
- Półprzewodnikowe przekaźniki zapewniają ciche działanie
- Duże szeroko otwierane wahadłowe drzwi z zawiasami po prawej stronie z szybkim zwalnianiem w modelach TR 60 do TR 420
- Model TR 1050 posiada podwójne drzwi wahadłowe
| Ciężar: | 235 kg |
|---|---|
| Głębokość wewnętrzna: | 560 mm |
| Głębokość zewnętrzna: | 880 mm |
| Maks. Napięcie: | 415 V·3/N/PE |
| Maks. Temperatura: | 300 °C |
| Maks. liczba wkładek: | 15 |
| Materiał wnętrza: | Stal nierdzewna 1.4301 |
| Min. Napięcie: | 380 V·3/N/PE |
| Moc znamionowa: | 6 kW |
| Numer artykułu producenta: | TR-455ON |
| Pojemność nominalna: | 450 l |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość wewnętrzna: | 750 mm |
| Szerokość zewnętrzna: | 1000 mm |
| Temperatura: | 300 °C |
| Typ: | TR 450/C550 |
| Typ wtyczki: | CEE |
| UNSPSC: | 41104510 |
| Wymiary wewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 750 x 560 x 1,100 mm |
| Wymiary zewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 1,000 x 880 x 1,480 mm |
| Wysokość wewnętrzna: | 1100 mm |
| Wysokość zewnętrzna: | 1480 mm |
| Zasilanie: | 380 ... 415 V·3/N/PE |