Naczynia Dewar'a, cylindryczne
Treść:
1
Numer produktu:
9032130
Informacje dot. produktu "Naczynia Dewar'a, cylindryczne"
Wykonane ze szkło borokrzemowe 3.3. Zgodne z normą DIN EN ISO 16496. Z izolowaną pokrywą i uchwytami wg opisu. Duży otwóre. Do chłodzenia i przechowywania produktów wrażliwych na temperaturę, np. z suchym lodem (CO2). Podczas magazynowania ciekłego azotu (LN2) konieczne jest pozostawienie otworu (śred. ok. 2 mm) w środku pokrywy.
| Ciężar: | 6 kg |
|---|---|
| Materiał zbiornika: | Metal |
| Numer artykułu producenta: | 1241 |
| Pojemność nominalna: | 7 l |
| Typ: | 30 C |
| UNSPSC: | 41103033 |
| Wymiary wewnętrzne (Ø x wys.): | 200 x 275 mm |
| Wymiary zewnętrzne (Ø x wys.): | 250 x 385 mm |
| Wysokość wewnętrzna: | 275 mm |
| Wysokość zewnętrzna: | 385 mm |
| Z pokrywą: | Tak |
| Ø wewnętrzna: | 200 mm |
| Ø zewnętrzna: | 250 mm |