Naczynia Dewar'a Nalgene™, HDPE, typ 4150
Treść:
1
Numer produktu:
9031964
Informacje dot. produktu "Naczynia Dewar'a Nalgene™, HDPE, typ 4150"
Wykonane z HDPE. Z wentylowaną, izolowaną pokrywą z HDPE i uchwytem z PE. Nietłukące się i absolutnie bezpieczne, przeznaczone do krótkiego przechowywania lodu, suchego lodu lub ciekłego azotu. Również do użytku jako łaźnie grzejne. Odporne chemicznie, wzmocnione ścianki, wypełnione pianką poliuretanową, o wytrzymałości termicznej od -196 do 100°C. Naczynia o poj. 1, 2 oraz 4 l wyposażono w uchwyt do przenoszenia.
| Maks. odporność na temperaturę: | 100 °C |
|---|---|
| Materiał zbiornika: | HDPE |
| Min. odporność na temperaturę: | -196 °C |
| Numer artykułu producenta: | 4150-4000 |
| Odporność na temperaturę: | -196 ... 100 °C |
| Pojemność nominalna: | 4 l |
| Typ: | 4150 |
| UNSPSC: | 41103033 |
| Wymiary wewnętrzne (Ø x wys.): | 158 x 295 mm |
| Wysokość wewnętrzna: | 295 mm |
| Z pokrywą: | Tak |
| Ø wewnętrzna: | 158 mm |