: NS71/51
Treść:
1
Numer produktu:
4712742
Informacje dot. produktu ": NS71/51"
| Długość: | 185 mm |
|---|---|
| Grubość ścianki: | 3,2 mm |
| Materiał: | Rura DURAN® |
| Numer artykułu producenta: | 01100371 |
| Stożek(i): | NS71/51 |
| UNSPSC: | 41104812 |
| Wzorzec: | DIN 12249 |
| Ø zewnętrzna: | 65 mm |