Myjki ultradźwiękowe, SONOREX ZE
Treść:
1
Numer produktu:
6252679
Informacje dot. produktu "Myjki ultradźwiękowe, SONOREX ZE"
- Oszczędność miejsca i prosty montaż do blatu roboczego, a tym samym wolna powierzchnia robocza
- Znak napełniania dla prawidłowego dozowania
- Elementy obsługi z przodu
- Higieniczne utrzymanie dzięki zaokrąglonemu zbiornikowi i montażowi od dołu
- Dno koryta pochyłego
- Prosty montaż, generatory mogą być montowane z prawej lub lewej strony
- Odpowiednie również dla tac DIN- / ISO
| Ciężar: | 23.2 kg |
|---|---|
| Częstotliwość ultradźwiękowa: | 38 kHz |
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Głębokość wewnętrzna: | 400 mm |
| Głębokość zewnętrzna: | 460 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 20 |
| Maks. Napięcie: | 230 V |
| Moc ultradźwiękowa: | 600 W |
| Numer artykułu producenta: | 3234 |
| Pojemność nominalna: | 46 l |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość wewnętrzna: | 600 mm |
| Szerokość zewnętrzna: | 660 mm |
| Typ: | ZE 1058 DT |
| Typ wtyczki: | UE |
| UNSPSC: | 41102929 |
| Wymiary wewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 600 x 400 x 200 mm |
| Wymiary zewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 660 x 460 x 270 mm |
| Wysokość wewnętrzna: | 200 mm |
| Wysokość zewnętrzna: | 270 mm |
| Zasilanie: | 230 V, 50/60 Hz |
| Z kurkiem: | Tak |