Myjka ultradźwiękowa do pipet PR 140 DH
Treść:
1
Numer produktu:
6280456
Informacje dot. produktu "Myjka ultradźwiękowa do pipet PR 140 DH"
Ultradźwiękowe mycie plastikowych lub szklanych pipet, biuret i innego szkła laboratoryjnego. Krótkie czasy czyszczenia, bez czasochłonnego mycia.
Zakres dostawy:
Myjka ultradźwiękowa do pipet PR 140 DH z koszem na pipety K 140 B, pokrywą 140 D, koncentratem czyszczącym TICKOPUR R 33 (5 l) i TICKOPUR TR 3 (1 l)
Ultradźwiękowe mycie plastikowych lub szklanych pipet, biuret i innego szkła laboratoryjnego. Krótkie czasy czyszczenia, bez czasochłonnego mycia.
Zakres dostawy:
Myjka ultradźwiękowa do pipet PR 140 DH z koszem na pipety K 140 B, pokrywą 140 D, koncentratem czyszczącym TICKOPUR R 33 (5 l) i TICKOPUR TR 3 (1 l)
- Delikatne czyszczenie naczyń do pomiaru objętości i innego szkła o długości do 755 mm
- Funkcja pulsacyjna
- Ogrzewanie do rozpuszczania pozostałości np. smarów
- Wytrzymały zbiornik ze stali nierdzewnej 1.4301, 1,5 mm
- Składane uchwyty ułatwiają transport
- Do postawienia na podłodze w pobliżu odpływów
- Ciecz czyszcząca do wielokrotnego użycia, szybko opróżniający zawór kulowy
Zakres dostawy:
Myjka ultradźwiękowa do pipet PR 140 DH z koszem na pipety K 140 B, pokrywą 140 D, koncentratem czyszczącym TICKOPUR R 33 (5 l) i TICKOPUR TR 3 (1 l)
- Delikatne czyszczenie naczyń do pomiaru objętości i innego szkła o długości do 755 mm
- Funkcja pulsacyjna
- Ogrzewanie do rozpuszczania pozostałości np. smarów
- Wytrzymały zbiornik ze stali nierdzewnej 1.4301, 1,5 mm
- Składane uchwyty ułatwiają transport
- Do postawienia na podłodze w pobliżu odpływów
- Ciecz czyszcząca do wielokrotnego użycia, szybko opróżniający zawór kulowy
Zakres dostawy:
Myjka ultradźwiękowa do pipet PR 140 DH z koszem na pipety K 140 B, pokrywą 140 D, koncentratem czyszczącym TICKOPUR R 33 (5 l) i TICKOPUR TR 3 (1 l)
| Dane dotyczące substancji niebezpiecznych | |
| GHS | |
| Słowo sygnałowe | Gefahr |
| H-Satz | H315, H318 |
| P-Satz | P280, P305+P351+P338 |
| SDB | Link |
| Ciężar: | 26.8 kg |
|---|---|
| Częstotliwość ultradźwiękowa: | 35 kHz |
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| GHS: | GHS05 |
| Głębokość wewnętrzna: | 150 mm |
| Głębokość zewnętrzna: | 330 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 33 |
| Maks. Napięcie: | 230 V |
| Maks. Temperatura: | 80 °C |
| Moc cieplna: | 700 W |
| Moc ultradźwiękowa: | 215 W |
| Numer artykułu producenta: | 2070 |
| Pojemność nominalna: | 18 l |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość wewnętrzna: | 150 mm |
| Szerokość zewnętrzna: | 330 mm |
| Temperatura: | 20 ... 80 °C |
| Temperatura min.: | 20 °C |
| Typ: | PR 140 DH |
| Typ wtyczki: | UE |
| UNSPSC: | 41102929 |
| Wymiary wewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 150 x 150 x 895 mm |
| Wymiary zewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 330 x 330 x 1,003 mm |
| Wysokość wewnętrzna: | 895 mm |
| Wysokość zewnętrzna: | 1003 mm |
| Zasilanie: | 230 V, 50/60 Hz |
| Z kurkiem: | Tak |