Multistage roots vacuum pump ECODRY 40/65 plus | Type: ECODRY 40 plus
Leybold GmbH
Treść:
1
Numer produktu:
4700568
Informacje dot. produktu "Multistage roots vacuum pump ECODRY 40/65 plus | Type: ECODRY 40 plus"
| Ciężar: | 43 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Głębokość: | 623 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 42 |
| Maks. Napięcie: | 240 V |
| Maks. dopuszczalna temperatura otoczenia: | 40 °C |
| Min. Napięcie: | 200 V |
| Min. dopuszczalna temperatura otoczenia: | 5 °C |
| Natężenie przepływu: | 40 m³/h |
| Numer artykułu producenta: | 161040V22 |
| Podłączenie po stronie ciśnieniowej: | KF DN 16 |
| Podłączenie po stronie ssącej: | KF DN 25 |
| Poziom hałasu: | 52 db(A) |
| Próżnia końcowa: | 0.03 mbar |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość: | 320 mm |
| Typ: | ECODRY 40 plus |
| UNSPSC: | 40151502 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 320 x 623 x 298 mm |
| Wysokość: | 298 mm |
| Zasilanie: | 200 ... 240 V, 50/60 Hz |