Multistage roots vacuum pump ECODRY 25/35 plus | Type: ECODRY 25 plus
Leybold GmbH
Treść:
1
Numer produktu:
4700566
Informacje dot. produktu "Multistage roots vacuum pump ECODRY 25/35 plus | Type: ECODRY 25 plus"
| Ciężar: | 29 kg |
|---|---|
| Głębokość: | 495 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 21 |
| Maks. dopuszczalna temperatura otoczenia: | 40 °C |
| Min. dopuszczalna temperatura otoczenia: | 5 °C |
| Natężenie przepływu: | 25 m³/h |
| Numer artykułu producenta: | 162025V001 |
| Podłączenie po stronie ciśnieniowej: | KF DN 25 |
| Podłączenie po stronie ssącej: | KF DN 25 |
| Poziom hałasu: | 52 db(A) |
| Próżnia końcowa: | 0.01 mbar |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość: | 248 mm |
| Typ: | ECODRY 25 plus |
| UNSPSC: | 40151502 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 248 x 495 x 293 mm |
| Wysokość: | 293 mm |