: Vortexer MPS-1 High-speed mixer shaker
Treść:
1
Numer produktu:
6266810
Informacje dot. produktu ": Vortexer MPS-1 High-speed mixer shaker"
| Amplituda wstrząsania: | 3 mm |
|---|---|
| Ciężar: | 5.1 kg |
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Dopuszczalna temperatura otoczenia: | 4 ... 40 °C |
| Głębokość: | 215 mm |
| Maks. Napięcie: | 240 V |
| Maks. Obciążenie: | 0.3 kg |
| Maks. dopuszczalna temperatura otoczenia: | 40 °C |
| Maks. prędkość: | 3200 1/min |
| Maks. wilgotność względna: | 80 % |
| Min. Napięcie: | 100 V |
| Min. dopuszczalna temperatura otoczenia: | 4 °C |
| Numer artykułu producenta: | MPS-1 |
| Prędkość: | 300 ... 3,200 1/min |
| Prędkość minimalna: | 300 1/min |
| Rodzaj ruchu: | Okrężny |
| Szerokość: | 225 mm |
| Typ: | MPS-1 |
| UNSPSC: | 41103814 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 225 x 215 x 150 mm |
| Wysokość: | 150 mm |
| Zasilanie: | 100 ... 240 V, 50/60 Hz |
| Z obsługą dotykową: | Nie |
| Z pracą ciągłą: | Tak |
| Z timerem: | Tak |