: Vortexer V-32 for tubes up to 20 mm Ø
Treść:
1
Numer produktu:
6237058
Informacje dot. produktu ": Vortexer V-32 for tubes up to 20 mm Ø"
| Amplituda wstrząsania: | 2 mm |
|---|---|
| Ciężar: | 1.5 kg |
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Dopuszczalna temperatura otoczenia: | 4 ... 40 °C |
| Głębokość: | 180 mm |
| Maks. Napięcie: | 230 V |
| Maks. Obciążenie: | 0.07 kg |
| Maks. dopuszczalna temperatura otoczenia: | 40 °C |
| Maks. prędkość: | 3000 1/min |
| Maks. wilgotność względna: | 80 % |
| Min. Napięcie: | 120 V |
| Min. dopuszczalna temperatura otoczenia: | 4 °C |
| Numer artykułu producenta: | V-32 |
| Prędkość: | 500 ... 3,000 1/min |
| Prędkość minimalna: | 500 1/min |
| Rodzaj ruchu: | Okrężny |
| Szerokość: | 120 mm |
| Typ: | V-32 |
| UNSPSC: | 41-11-61-16 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 120 x 180 x 100 mm |
| Wysokość: | 100 mm |
| Zasilanie: | 120 ... 230 V, 50/60 Hz |
| Z obsługą dotykową: | Tak |
| Z pracą ciągłą: | Tak |