Multi-position magnetic stirrer SuperNuova™ | Type: SuperNuova™
Treść:
1
Numer produktu:
4681260
Informacje dot. produktu "Multi-position magnetic stirrer SuperNuova™ | Type: SuperNuova™"
| Ciężar: | 9300 g |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Gwarancja: | 3 lata |
| Głębokość: | 411 mm |
| Głębokość przestrzeni roboczej: | 254 mm |
| Liczba punktów mieszania: | 4 |
| Maks. Napięcie: | 240 V |
| Maks. prędkość: | 1200 1/min |
| Materiał obudowy: | Aluminium |
| Min. Napięcie: | 220 V |
| Numer artykułu producenta: | S136030-33Q |
| Powierzchnia mieszania materiałów: | Ceramika |
| Powierzcnia robocza (szer. x gł.): | 254 x 254 mm |
| Prędkość: | 50 ... 1,200 1/min |
| Prędkość minimalna: | 50 1/min |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość: | 287 mm |
| Szerokość powierzchni roboczej: | 254 mm |
| Typ: | SuperNuova™ |
| UNSPSC: | 41103806 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 287 x 411 x 101 mm |
| Wysokość: | 101 mm |
| Wyświetlacz: | Cyfrowy |
| Zasilanie: | 220 ... 240 V, 50/60 Hz |
| Z timerem: | Nie |