Multi-parameter tester Pocket Tester SD40 Multi | Type: SD40 Multi
Treść:
1
Numer produktu:
4694730
Informacje dot. produktu "Multi-parameter tester Pocket Tester SD40 Multi | Type: SD40 Multi"
| Baterii/akumulatora: | 4 x AAA |
|---|---|
| Ciężar: | 151 g |
| Dokładność TDS: | ±1 % FS |
| Dokładność przewodności: | ±1 % FS |
| Dokładność temperatury: | ±0,5 °C |
| Dokładność zakresu pH: | ±0.01 (±1 digit) |
| Dokładność zasolenia: | ±1 % FS |
| Głębokość: | 180 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 67 |
| Liczba baterii/akumulatorów wymiennych: | 4 |
| Maks. wartość pH: | 14.00 |
| Min. wartość pH: | 0.00 |
| Numer artykułu producenta: | 720040 |
| Oznaczenie ANSI: | AAA |
| Przewodność: | 0.01 ... 20.00 mS/cm |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Bateria |
| Rozdzielczość TDS: | 0,1 ppm/1 ppm/0,01 ppt |
| Rozdzielczość przewodności: | 0,1 µS/cm/1 µS/cm/0,01 mS/cm |
| Rozdzielczość temperatury: | 0,1 °C |
| Rozdzielczość zakresu pH: | 0,01 |
| Rozdzielczość zasolenia: | 0.01 ppt |
| Szerokość: | 40 mm |
| Temperatura: | 0 ... 50 °C |
| Typ: | SD40 Multi |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 40 x 180 x 40 mm |
| Wysokość: | 40 mm |
| Zakres TDS: | 0.01 ... 20.00 ppt |
| Zakres pH: | 0.00 ... 14.00 |
| Zasolenie: | 0.01 ... 10 ppt |