: Multiparameter meter PC 2700 with pH electrode, conductivity electrode, electrode holder, 100/240 V adapter
Treść:
1
Numer produktu:
6243455
Informacje dot. produktu ": Multiparameter meter PC 2700 with pH electrode, conductivity electrode, electrode holder, 100/240 V adapter"
| Ciężar: | 650 g |
|---|---|
| Dokładność TDS: | ±1 % |
| Dokładność przewodności: | ±1 % |
| Dokładność stężenia jonów (ISE): | 0.5 % (monovalent), 1 % (divalent) |
| Dokładność temperatury: | ±0,3 °C |
| Dokładność zakresu mV: | ±0,2 |
| Dokładność zakresu pH: | ±0,002 |
| Dokładność zasolenia: | ±1 % |
| Głębokość: | 175 mm |
| Maks. wartość pH: | 20.000 |
| Min. wartość pH: | -2.000 |
| Numer artykułu producenta: | ECPC270043S |
| Przewodność: | 0.050 µS ... 500.0 mS |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Rozdzielczość TDS: | 0.01/0.1 ppm; 0.001/0.01/0.1 ppt |
| Rozdzielczość przewodności: | 0.01/0.1 μS; 0.001/0.01/0.1 mS |
| Rozdzielczość stężenia jonów (ISE): | 2/3 digits |
| Rozdzielczość temperatury: | 0,1 °C |
| Rozdzielczość zakresu pH: | 0,1/0,01/0,001 |
| Rozdzielczość zasolenia: | 0.01/0.1 ppm; 0.001/0.01/0.1 ppt |
| Szerokość: | 155 mm |
| Temperatura: | 0.0 ... 100.0 °C |
| Typ: | PC 2700 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 155 x 175 x 69 mm |
| Wysokość: | 69 mm |
| Zakres TDS: | 0.050 ppm ... 500 ppt |
| Zakres mV: | ±2000.0 |
| Zakres pH: | -2.000 ... 20.000 |
| Zakres pomiaru stężenia jonów (ISE): | 0.001 ... 19999 ppm (±2000 mV) |
| Zasolenie: | 0.0 ... 80.0 ppt |
| Złącza: | RS232 |