Moździerze, porcelanowe
Treść:
1
Numer produktu:
6005871
Informacje dot. produktu "Moździerze, porcelanowe"
Zgodne z normą DIN 12906. Porcelanowe. Z wylewem, bez tłuczków. Glazurowane na zewnątrz, wnętrze porowate.
| Materiał: | Porcelana |
|---|---|
| Numer artykułu producenta: | 55/00 RAUH |
| Pojemność nominalna: | 20 ml |
| Powierzchnia tarcia: | Szorstka |
| UNSPSC: | 41101702 |
| Wysokość: | 32 mm |
| Z tłuczkiem: | Nie |
| Z wylewem: | Tak |
| Ø wewnętrzna: | 50 mm |