Moździerze, porcelanowe, LLG
Treść:
1
Numer produktu:
9164412
Informacje dot. produktu "Moździerze, porcelanowe, LLG"
Zgodnie z DIN 12906 do prostego rozdrabniania, kruszenia lub mielenia materiału podczas przygotowywania próbek. Z praktyczną wylewką. Tłuczek prosimy zamawiać osobno.
| Materiał: | Porcelana |
|---|---|
| Numer artykułu producenta: | 9164412 |
| Pojemność nominalna: | 220 ml |
| Powierzchnia tarcia: | Szorstka |
| UNSPSC: | 41101702 |
| Wysokość: | 64 mm |
| Z tłuczkiem: | Nie |
| Z wylewem: | Tak |
| Ø wewnętrzna: | 105 mm |