Moździerze bez tłuczka, porcelanowe
Treść:
1
Numer produktu:
6005879
Informacje dot. produktu "Moździerze bez tłuczka, porcelanowe"
Zgodne z DIN 12906. Z wylewem, dostarczane bez tłuczka. Szkliwione wewnątrz i na zewnątrz.
| Materiał: | Porcelana |
|---|---|
| Numer artykułu producenta: | 55/00 GLASIERT |
| Pojemność nominalna: | 20 ml |
| Powierzchnia tarcia: | Gładka |
| UNSPSC: | 41101702 |
| Wysokość: | 32 mm |
| Wzorzec: | - |
| Z tłuczkiem: | Nie |
| Z wylewem: | Tak |
| Ø wewnętrzna: | 50 mm |