Moździerze, MF
Treść:
1
Numer produktu:
7009056
Informacje dot. produktu "Moździerze, MF"
Moździerze melaminowo-formaldehydowe, z wylewem, bez tłuczka.
| Materiał: | Melamina |
|---|---|
| Numer artykułu producenta: | 72898 |
| Pojemność nominalna: | 300 ml |
| UNSPSC: | 41101702 |
| Wysokość: | 75 mm |
| Z tłuczkiem: | Nie |
| Z wylewem: | Tak |
| Ø wewnętrzna: | 125 mm |