Mortars with pestle, alsint | Nominal capacity: 80 ml
Treść:
1
Numer produktu:
4714352
Informacje dot. produktu "Mortars with pestle, alsint | Nominal capacity: 80 ml"
| Materiał: | Alsint |
|---|---|
| Numer artykułu producenta: | 038.08.100 |
| Pojemność nominalna: | 80 ml |
| UNSPSC: | 41101702 |
| Wysokość: | 48 mm |
| Z tłuczkiem: | Tak |
| Z wylewem: | Tak |
| Ø zewnętrzna: | 100 mm |