Mortars, porcelain | Nominal capacity: 700 ml
Treść:
1
Numer produktu:
6243767
Informacje dot. produktu "Mortars, porcelain | Nominal capacity: 700 ml"
| Materiał: | Porcelana |
|---|---|
| Numer artykułu producenta: | 038.02.150 |
| Pojemność nominalna: | 700 ml |
| UNSPSC: | 41101702 |
| Wysokość: | 70 mm |
| Wzorzec: | DIN 12906 |
| Z tłuczkiem: | Nie |
| Z wylewem: | Tak |
| Ø zewnętrzna: | 175 mm |