Mop cover MicroSicuro CR/A-R
Treść:
1
Numer produktu:
4692747
Informacje dot. produktu "Mop cover MicroSicuro CR/A-R"
| Autoklawowalne: | Tak |
|---|---|
| Głębokość: | 120 mm |
| Kolor: | Biały/zielony |
| Materiał: | polyester |
| Numer artykułu producenta: | 7700268 |
| Odpowiednie do pomieszczeń czystych: | Tak |
| Szerokość: | 400 mm |
| UNSPSC: | 47131502 |
| Wymiary (szer.x głęb.): | 400 x 120 mm |