Mop ASPURE
Treść:
1
Numer produktu:
4663704
Informacje dot. produktu "Mop ASPURE"
Odpowiedni do czyszczenia nierównych podłóg i ścian dzięki amortyzowanej części głowicy.
- Materiał mopa: Poliester / Nylon - ultradrobne włókna
- Teleskopowy uchwyt
| Długość: | 740 ... 1,400 mm |
|---|---|
| Długość uchwytu mopa: | 340 mm |
| Maks. Długość: | 1400 mm |
| Min. długość: | 740 mm |
| Numer artykułu producenta: | 1-7184-01 |
| Odpowiednie do pomieszczeń czystych: | Tak |
| Szerokość uchwytu mopa: | 110 mm |
| UNSPSC: | 47131609 |
| Wymiary (szer. × dł.) uchwytu mopa: | 110 x 340 mm |