Mobilny twardościomierz Leeb, HN-D
Treść:
1
Numer produktu:
4691197
Informacje dot. produktu "Mobilny twardościomierz Leeb, HN-D"
Urządzenie do badania twardości typu "Pen" zgodnie z testami Leeb do mobilnego badania twardości metali.
Zakres dostawy:
Twardościomierz Leeb, futerał, kabel interfejsu USB, zasilacz sieciowy
- Wyświetlacz LCD
- Możliwość pomiaru we wszystkich kierunkach (360°) dzięki funkcji automatycznej kompensacji
- Wewnętrzny czujnik udarności (typ D)
- Pamięć wewnętrzna dla maksymalnie pomiarów z datą i godziną
- Wyświetlanie wartości pomiaru: Rockwell (B & C), Vickers (HV), Brinell (HB), Shore (HSD), Leeb (HL)
- Zasilanie akumulatorowe
- Interfejs danych USB
Zakres dostawy:
Twardościomierz Leeb, futerał, kabel interfejsu USB, zasilacz sieciowy
| Ciężar: | 200 g |
|---|---|
| Czytelność: | 1 HL |
| Głębokość: | 35 mm |
| Maks. wartość zmierzona: | 960 HL |
| Min. grubość obrabianego przedmiotu: | 3 mm |
| Min. waga przedmiotu obrabianego: | 2 kg |
| Min. wartość pomiarowa: | 170 HL |
| Numer artykułu producenta: | HN-D |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Akumulator |
| Szerokość: | 22 mm |
| Tolerancja: | 1 % |
| Typ: | HN-D |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 22 x 35 x 147 mm |
| Wysokość: | 147 mm |
| Wyświetlacz: | Cyfrowy |
| Zakres pomiarowy: | 170 ... 960 HL |