Mobilne twardościomierze Leeb, HMO
Treść:
1
Numer produktu:
4691196
Informacje dot. produktu "Mobilne twardościomierze Leeb, HMO"
Przenośny twardościomierz Leeb do profesjonalnych zastosowań.
Zakres dostawy:
Twardościomierz Leeb, futerał, blok standardowy, zasilacz sieciowy
- Innowacyjny ekran dotykowy
- Automatyczne rozpoznawanie czujnika uderzenia (odbicia) podłączonego do HMO
- Możliwość pomiaru we wszystkich kierunkach (360°) dzięki funkcji automatycznej kompensacji
- Pamięć wewnętrzna na maksymalnie pomiarów
- Funkcja mini statystyk: Wyświetla wartość pomiaru, wartość średnią, różnicę między wartością maksymalną i minimalną, datę i godzinę
- Wyświetlanie wartości pomiarowych: Rockwell (B & C), Vickers (HV), Brinell (HB), Shore (HSD), Leeb (HL), wytrzymałość na rozciąganie (MPa)
- Automatyczna konwersja jednostek: Wynik pomiaru jest automatycznie przeliczany na wszystkie określone jednostki twardości.
- Zasilanie akumulatorowe
- Interfejs USB do połączenia z drukarką i ładowania baterii
Zakres dostawy:
Twardościomierz Leeb, futerał, blok standardowy, zasilacz sieciowy
| Ciężar: | 250 g |
|---|---|
| Czytelność: | 1 HL |
| Głębokość: | 83 mm |
| Maks. wartość zmierzona: | 960 HL |
| Min. grubość obrabianego przedmiotu: | 8 mm |
| Min. waga przedmiotu obrabianego: | 3 kg |
| Min. wartość pomiarowa: | 170 HL |
| Numer artykułu producenta: | HMO |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Akumulator |
| Szerokość: | 24 mm |
| Tolerancja: | 1 % |
| Typ: | HMO |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 24 x 83 x 135 mm |
| Wysokość: | 135 mm |
| Wyświetlacz: | Cyfrowy |
| Zakres pomiarowy: | 170 ... 960 HL |