Mobilne szafki podblatowe
Treść:
1
Numer produktu:
4658971
Informacje dot. produktu "Mobilne szafki podblatowe"
Mobilne szafki podblatowe oferują maksymalną możliwość dostosowania. W razie potrzeby istnieje możliwość zablokowania kółek. Mobilne szafki podblatowe dostępne w opcjach z otwartymi frontami, zawiasowymi drzwiami i/lub szufladami oraz jako szafki do biura z tacą na ołówki z wysokością dostosowaną do pracy siedzącej lub stojącej (750 mm i 900 mm).
| Głębokość: | 516 mm |
|---|---|
| Liczba szuflad: | 4 |
| Numer artykułu producenta: | 315-00127 |
| Szerokość: | 450 mm |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 450 x 516 x 740 mm |
| Wysokość: | 740 mm |
| Zamykany: | Tak |
| Z kółkami: | Tak |